Svatba, svatební obřad a hostina v hotelu 99 v Chomutově

Svatební den je plný radosti a dojetí, je nejkrásnější a nejromantičtější den v životě páru. Příprava svatby, svatebního obřadu a svatební hostiny je těžkou úlohou pro snoubence. Zajistit jídelní menu svatební hostiny, vybrat fotografa na svatbu a svatební hudbu včetně živé kapely.

Náročné plánování svatby Vám umíme zjednodušit. Hotel 99 Chomutov je příjemný místem, kde můžete strávit Vaši svatbu společně se svatebčany.

 

Prostory hotelu

Moderní prostory hotelu 99 v Chomutově jsou připraveny na Vaši svatbu. Restaurace s výhledem na přilehlý parčík a jednoduchý styl je ideální pro nejkrásnější chvíle.

Dekorace prostor začíná od dekorace stolů a přechází v celkovou stylizaci prostor. Výzdobu restaurace ponecháme Vaší fantazii.

Prostory restaurace hotel 99 nabízí posezení pro 40 osob. Rozložení posezení v restauraci sestavíme dle Vaší organizace svatby a zasedacího pořádku svatebčanů. Každá svatba vyžaduje mnoho zázemí pro její přípravu. Samotný svatební fotograf a kameraman potřebuje prostory pro odložení fotoaparátu. I s tímto Vám vyjdeme vstříc.

Svatebčany ubytujte v našem hotelu s bonusem. Svatební nabídky sestavujeme vždy individuálně a jen pro Vás. Kontakty hotel 99

 

Svatební hostina

Svatební hostinu lze připravit dle Vašeho přání nebo můžete využít rad našeho personálu. Svatebčané ocení pečlivě sestavené svatební menu.

Cena svatby ovlivňuje konečnou podobou Vaší hostiny. Základním parametrem od kterého se může nabídka našeho personálu odvíjet je cena za osobu. Svatební hostina může být navržena ve stylu levné svatby. Lze se vydat opačným směrem a vyhovět individuálním požadavkům svatby na klíč.

Zajistíme komplexní gastronomický servis. Zvolte si počet chodů, upřesněte složení hostů dle věkové kategorie a nastavte cenu za osobu. Připravíme Vás několik návrhů netradiční svatby v hotel 99 v Chomutově.

Příprava svatební hostiny není z naší strany limitováno časem. Pracujeme rychle. Pokud přijdete s dostatečným časovým předstihem, důsledněji poradíme s volbou jednotlivých jídel a snoubení jídla s pitím.

 

Zavření restaurace a individuální cenová nabídka

V případě svateb nad 25 osob si neúčtujeme žádný poplatek za uzavření restaurace. Pod 25 osob se účtuje poplatek 4000 kč.

Rádi Vám připravíme nabídku Vaší svatební hostiny. Rezervaci svatební hostiny můžete učinit osobně v restauraci hotelu 99, telefonicky na 724 502 006 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.